Orientačná cenová ponuka Penziónu Platan na rok 2018 pre svadby a iné oslavy: Pozrieť cenník

Služby

Hýbte sa a dýchajte zhlboka – Aktivity

Sadnite na bicykel z požičovne bicyklov v blízkosti obce a hor sa po známej medzinárodnej cyklotrase a malebných cyklistických chodníčkoch, ktoré vás zavedú do okolitých lužných lesov. Alebo si vysadnite na čerstvo osedlaného tátoša priamo zo stajne patriacej penziónu a pozorujte okolité krásy počas jazdy, z konského chrbta.

Vášmu pohľadu ulahodí rybník plný rýb, ideálny na športový rybolov, ktorý je vám taktiež k dispozícii. V zime nevynechajte korčuľovanie na ľade a prechádzkami prírodou potešte svoje zdravie v každom ročnom období.

Zregenerujte sa kompletne – Relax

Zahľaďte sa do blčiacej žiary plameňov ohňa, načúvajte tichému praskaniu voňavého dreva, zahrievajte si zimnou prechádzkou príjemne skrehnuté údy…

V zimnom období sa v očarujúcej romantickej atmosfére zasnívate pri krbe v spoločenskej miestnosti a môžete si zahrať spoločenské hry, ktoré vám ochotne poskytne personál penziónu. Zregenerujte si telo blahodarným pobytom v saune plnej horúcej pary, uvoľnite svoju myseľ vo vírivej vani a v bazéne sa vyšantite ako deti.

V letných mesiacoch sa osviežite posedávaním na otvorenej terase, kde si doprajete chutné delikatesy z nášho grilu alebo sa zabavíte opekaním na našom otvorenom ohnisku s narúbaným drevom.